Bratislava      Košice     Vranov nad Topľou

   Priemerný čas pre vypracovanie cenovej ponuky: 57 minút   

Technik BOZP - BTS

Firma HASPO disponuje skúseným tímom technikov BOZP, ktorí sú pripravení komplexne zabezpečiť potreby Vašej firmy v oblasti BOZP

Bezpečnostno-technická služba, BTS alebo technik BOZP pre Vašu firmu

Ponúkame Vám komplexné zabezpečenie služieb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP), ktoré vám sprostredkuje náš skúsený tím technikov BOZP.

Splnenie povinností zamestnávateľov v oblasti BOZP znamená omnoho viac ako len pravidelné školenia. BOZP je široká a zložitá problematika, my ju zabezpečujeme spôsobom, že na seba preberáme všetky starosti a Vy sa tak môžeme venovať svojemu podnikaniu.

Povinnosťou každej právnickej, či fyzickej osoby, ktorá je zamestnávateľom je zabezpečiť vykonávanie BOZP prostredníctvom odborne spôsobilej osoby, v tomto prípade je to technik BOZP. Naša firma má v poskytovaní služieb v oblasti BOZP viac ako 15 ročné skúsenosti. Počas tejto doby sme zažili množstvo špecifických situácii, pre ktoré sme našli vždy tie najvhodnejšie riešenia. Našu službu technika BOZP sa snažíme vykonávať tak, aby ste Vy mali čo najmenej starostí. Po dohode a podpise zmluvy príde na rad odborný audit, kde zhodnotíme skutočný stav BOZP vo Vašej firme. V prípade nedostatkov vykonáme potrebné zmeny a vypracujeme dokumentáciu BOZP. Od tejto chvíle za Vás myslíme na termíny školení, vykonávame prehliadky pracovísk, spracovávame harmonogram revízií zariadení a zastupujeme Vás pri kontrolách zo strany inšpektorátu práce či iných dozorných orgánov.

A čo cena ? Každá firma je špecifická, má iný počet zamestnancov, inú fluktuáciu, rôzne riziká. Preto cenovú ponuku zostavujeme na mieru pre každého zákazníka. Vyžiadajte si ju a majte ju vypracovanú na mieru už za pár minút, jednoducho cez formulár vpravo.

 

 

   Cenová ponuka na mieru

     Priemerný čas pre vypracovanie
     cenovej ponuky: 57 minút


  BOZPPožiarna OchranaPZS

  Z každej ďalšej objednanej služby získavate 10% zľavu.

      INFOLINKA

  Michal Kačmár

  Manažér obchodu

  Telefón
  +421 918 505 584

  Navštívte nás

  KOŠICE

  Severné nábrežie 29

  040 01 Košice

  Kontaktná osoba: Michal Kačmár

  Mobil : +421 918 505 584

  haspo kosice

  VRANOU NAD TOPĽOU

  Čemernianska 203

  093 01 Vranov nad Topľou

  Kontaktná osoba: Jaroslav Kačmár

  Mobil : +421 905 271 563

  haspo vranov

  BRATISLAVA

  Túto prevádzku pre vás otvoríme už čoskoro.

  Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.