Priemerný čas pre vypracovanie cenovej ponuky: 57 minút   

Technik BOZP - BTS -
Bezpečnostný technik

Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá Vás odbremení od všetkých starostí s BOZP? Ste na správnom mieste!

Bezpečnostná služba BTS / technik BOZP

Náš skúsený tím BOZP technikov vám sprostredkuje komplexné zabezpečenie služieb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.  Služby vykonávame tak, aby ste vy mali čo najmenej starostí. Máme 20 rokov skúseností v oblasti a spolupracujeme so skúsenými bezpečnostnými technikmi.

Splnenie povinností zamestnávateľov v oblasti BOZP znamená omnoho viac ako len pravidelné školenia. BOZP je široká a zložitá problematika. O povinnostiach BOZP sa dočítate TU.

Každá právnická osoba, či fyzická osoba – podnikateľ, je povinná zabezpečiť vykonávanie BOZP prostredníctvom odborne spôsobilej osoby, v tomto prípade je to technik BOZP. Naša firma má v poskytovaní služieb v oblasti BOZP 20 ročné skúsenosti. Počas tejto doby sme zažili množstvo špecifických situácii, pre ktoré sme našli vždy tie najvhodnejšie riešenia.

Postup spolupráce – BOZP technik

Na začiatku spolupráce sa dohodneme individuálne s každou firmou na konkrétnom postupe spolupráce. Nezáleží na tom, či sídlite v Košiciach, Bratislave, Nitre či Bardejove. Naše služby poskytujeme na celom území Slovenska, pre najrôznejšie typy firiem a zariadení.

Po dohode a podpísaní zmluvy, vykonáme odborný BOZP audit, kde zhodnotíme skutočný stav BOZP vo Vašej firme. V prípade nedostatkov vykonáme potrebné zmeny a vypracujeme dokumentáciu BOZP.

Od tejto chvíle za Vás myslíme na termíny školení, vykonávame prehliadky pracovísk, spracovávame harmonogram revízií zariadení a zastupujeme Vás pri kontrolách zo strany inšpektorátu práce či iných dozorných orgánov.

 1. Odborný BOZP audit
 2. Vypracovanie BOZP dokumentácie
 3. BOZP školenia a prehliadky pracovísk
 4. Zastupovanie pri kontrolách týkajúcich sa BOZP

A čo cena ? Každá firma je špecifická, má iný počet zamestnancov, inú fluktuáciu, rôzne riziká. Preto cenovú ponuku zostavujeme na mieru pre každého zákazníka. Vyžiadajte si ju a majte ju vypracovanú na mieru už za pár minút, jednoducho cez formulár vpravo.

   Cenová ponuka na mieru

     Priemerný čas pre vypracovanie
     cenovej ponuky: 57 minút


  BOZPPožiarna OchranaPZS

  Z každej ďalšej objednanej služby získavate 10% zľavu.

      INFOLINKA

  Michal Kačmár

  Manažér obchodu

  Telefón
  +421 918 505 584

     Cenová ponuka na mieru

       Priemerný čas pre vypracovanie
       cenovej ponuky: 57 minút


   BOZPPožiarna OchranaPZS

   Z každej ďalšej objednanej služby získavate 10% zľavu.

       INFOLINKA

   Michal Kačmár

   Manažér obchodu

   Telefón
   +421 918 505 584